KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16144245
nr 1614 4245
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad 95, bladets mått: 21x14,5, yttermått inklusive ram: 37x29 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:47:04
22/4 19:58:30
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd